Oficjalna koszulka biegu

Oto koszulka 32. Biegu Konstytucji 3 Maja! 4F partnerem technicznym Warszawskiej Triady Biegowej

 

Kultowe sportowe wydarzenie otwierające Warszawską Triadę Biegową „Zabiegaj o Pamięć” już 3 maja. Poznaliśmy wzór oficjalnych koszulek biegu – są w kolorze błękitnym i prezentują hasło „Vivat Maj, 3 Maj”. Ich producentem jest marka 4F, która została partnerem technicznym wszystkich biegów zaliczanych do stołecznego cyklu.

Na bieg na dystansie 5 kilometrów zapisanych jest już 3 tysiące osób, zaś w kategorii Nordic Walking udział zadeklarowało już 120 osób. Limity miejsc wynoszą 5 tysięcy osób na bieg i 200 osób na Nordic Walking. Wszystko wskazuje na to, że listy niedługo się wypełnią, dlatego nie warto zwlekać z zapisem. Na wydarzenie zapraszają Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Fundacja „Maraton Warszawski”.

 

Pamiątkowa koszulka

Kolorem przewodnim tegorocznego Biegu Konstytucji będzie błękit. „Vivat Maj, 3 Maj” głosi hasło na w całości zaprojektowanych i uszytych w Polsce koszulkach. Współpraca techniczna z polskim producentem sportowym przy okazji tak ważnych wydarzeń jak biegi związane ze świętami narodowymi może cieszyć podwójnie.

 

W biegach o motywach patriotycznych ważny jest pretekst i chęć celebrowania ważnych dla naszej państwowości świąt. Z roku na rok widzę wśród uczestników coraz większą radość i dumę związaną ze startem w Biegu Konstytucji – to wzruszające i napawające optymizmem. Mam nadzieję, że prezentowana dziś koszulka będzie miłym dodatkiem do startu i pamiątką ukończonego dystansu – mówi Magda Skrocka, dyrektor 32. Biegu Konstytucji 3 Maja. – Dotychczas w naszych kanałach zapowiadaliśmy, że w tym roku dla biegaczy dostępne będą koszulki techniczne polskiej marki odzieżowej – projektowane i szyte w Polsce! Bardzo się cieszę, że do grona partnerów Triady dołącza 4F i że możemy naszą współpracę ogłosić przy okazji prezentacji koszulki na nadchodzący biegdodaje.

 

Uczestnicy, którym do gustu przypadnie tegoroczne koszulka, mogą ją domówić w Panelu Biegacza. Nawet w przypadku opłaconego numeru startowego startowego formularz rejestracji można cały czas uzupełnić o dodatkowy element – koszulkę. Liczba sztuk w poszczególnych rozmiarach jest ograniczona.

 

4F partnerem technicznym Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”

W tym roku partnerem technicznym wydarzeń należących do Warszawskiej Triady Biegowej będzie marka 4F. W ramach współpracy firma dostarczy oficjalne koszulki na majowy Bieg Konstytucji  i pozostałe dwie imprezy – Bieg Powstania Warszawskiego (20 lipca) oraz Bieg Niepodległości (11 listopada).

 

– Bardzo cieszymy się, że ponownie jesteśmy partnerem technicznym Warszawskiej Triady Biegowej. W 2018 roku zebraliśmy wiele pozytywnych opinii od biegaczy na temat jakości naszych koszulek. Mamy nadzieję, że tegoroczne spotkają się z równie ciepłym przyjęciemmówi Justyna Tomczyk, Członkini Zarządu OTCF S.A., właściciela marki 4F.Rynek biegowy jest dla nas bardzo ważny. Jako sponsor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki od ponad 10 lat ubieramy naszych reprezentantów, a w naszej ofercie fani biegania mogą znaleźć pełną ofertę odzieży i akcesoriów ­– dodaje.

 

 

Wzór na tyle koszulki w okolicach karku zawiera logotyp sponsora głównego lub strategicznego wydarzenia.