Nowe zasady! Nie zapomnijcie kodu QR! 

Biegacze, numery startowe na 32. Bieg Konstytucji odbierzecie w formule innej niż dotychczas – przeczytajcie instrukcję! 

Jak odebrać numer startowy? 

Każdy uczestnik, który zarejestrował się na bieg i posiada numer startowy, przed otwarciem Biura Zawodów, czyli w dniu 25 kwietnia, otrzyma kod QR. 

Kod QR zostanie dostarczony do uczestników:

 • SMSem na numer telefonu podany przy rejestracji
 • MAILem na adres e-mail podany przy rejestracji

Prosimy o zapisanie kodu QR – obrazka. Kody nie będą dostępne w Panelu Biegacza!

 • Aby odebrać numer startowy osobiście należy przyjść do Biura Zawodów z kodem QR oraz dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie kodu i dokumentu wolontariusze wydadzą numer startowy.
 • Chcesz, żeby ktoś odebrał numer startowy w Twoim imieniu? Przekaż tej osobie swój kod OR, otrzymany mailem lub smsem. Dodatkowo wyślij jej zdjęcie lub daj ksero swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Osoba, pokazując w Biurze Zawodów te dwa identyfikujące Ciebie elementy, będzie mogła odebrać za Ciebie numer startowy. W przypadku braku kodu QR wolontariusz w Biurze Zawodów nie będzie mógł wydać numeru.
 • Jeśli jesteś osobą w wieku 13-18 lat i chcesz odebrać numer startowy przyjdź do Biura Zawodów z kodem QR, dokumentem tożsamości i wydrukowaną i podpisaną zgodą opiekuna. Zgoda jest częścią Karty Startowej dostępnej w Panelu Biegacza. Jeśli masz poniżej 15 lat pamiętaj, że aby wziąć udział w biegu potrzebna jest zgoda lekarza! Szczegóły w regulaminie.
 • Jeśli jesteś rodzicem osoby w wieku 13-18 lat i chcesz odebrać numer startowy dla swojego dziecka przyjdź do Biura Zawodów z kodem QR (został wysłany na numer telefonu oraz adres podany na koncie uczestnika), dokumentem lub skanem dokumentu tożsamości dziecka i podpisaną zgodą opiekuna. Zgoda jest częścią Karty Startowej dostępnej w Panelu Biegacza. Jeśli Twoje dziecko ma poniżej 15 lat pamiętaj, że aby mogło wziąć udział w biegu potrzebna jest zgoda lekarza! Szczegóły w regulaminie.

   

Biuro Zawodów

Biuro Zawodów będzie mieścić się w Ośrodku Solec AKTYWNA WARSZAWA (ul. Solec 71, 00-402 Warszawa). Dni i godziny pracy biura:

 • 26.04 (piątek) – od 14:00 do 20:00
 • 27.04 (sobota) – od 10:00 do 18:00

 • 29.04 (poniedziałek) – od 14:00 do 20:00

 • 30.04 (wtorek) – od 14:00 do 20:00
 • 02.05 (czwartek) – od 14:00 do 20:00

Pamiętaj! Kolejki tworzą się w momencie otwarcia biura! Jeśli nie musisz – nie przychodź na sam początek działania Biura. Pracujemy cały dzień – na pewno zdążysz odebrać pakiet.

UWAGA! W dniu biegu, czyli 3.05 (piątek) w godzinach 8:00 – 10:00 – odbiór numerów wyłącznie dla zawodników spoza Warszawy, którzy wcześniej opłacili swój start. Biuro Zawodów w dniu biegu mieścić się będzie na terenie Miasteczka Biegowego – na Placu Trzech Krzyży w pobliżu punktu Info.