INFORMATOR DROGOWY

 

W związku z organizacją 32. Biegu Konstytucji 3 Maja w dniu biegu – 3 maja 2024 (piątek) pojawią się czasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego na trasie wydarzenia.  Zapraszamy do zapoznania się z planowanymi włączeniami poszczególnych obszarów.

Aby umożliwić Państwu dostosowanie swoich planów do czasowych zmian w ruchu drogowego wywołanych imprezą sportową, przedstawiamy opis najistotniejszych z nich.

Zwracamy się z prośbą o przesłanie tego materiału znajomym i bliskim. Liczymy na pomoc i zrozumienie oraz dziękujemy za wyrozumiałość. Dołożymy wszelkich starań, aby wznawiać standardową organizację ruchu, tak szybko jak będzie to możliwie i aby ewentualne niedogodności nie potrwały zbyt długo.

  • Plac Trzech Krzyżyzmiany organizacji ruchu będą trwały od godziny 04:00 do godziny 15:00 w dniu biegu – 3 maja 2024 r.

  • Trasa biegu – według przebiegu trasy (ulica po ulicy) zostanie wyłączona z ruchu na całej długości w godzinach 10:30 do 12:30 w dniu biegu – 3 maja 2024 r.
  • Rondo Waszyngtona – przez cały czas trwania wydarzenia utrzymany zostanie ruch z ul. Francuskiej w kierunku ul. Waszyngtona i ul. Zielenieckiej oraz z ul. Waszyngtona w kierunku ul. Zielenieckiej.

Trasa 32. Biegu Konstytucji 3 Maja ulica po ulicy:

START –  plac Trzech Krzyży – ul. Nowy Świat – Rondo de Gaulle’aAl. Jerozolimskie (nitka północna) – Most Poniatowskiego (nitka północna) – Al. K. J. Poniatowskiego (nitka północna) – Rondo Waszyngtona – Al. K. J. Poniatowskiego (nitka południowa) – Most K. J. Poniatowskiego (nitka południowa) – Al. Jerozolimskie (nitka południowa) – Rondo de Gaulle’a – ul. Nowy Świat – plac Trzech Krzyży – META

Godziny podane w informatorze są orientacyjne.