Informator drogowy

W związku z organizacją 31. Biegu Konstytucji 3 maja w dn. 3 maja 2022 (środa) pojawią się czasowe zmiany w organizacji ruchu drogowym na trasie wydarzenia.

Zmiany organizacji ruchu na ul. Nowy Świat do Ronda gen. Charles’a de Gaulle’a zaczną obowiązywać od godziny 05:00 w dniu 3 maja 2023 r. (środa).

Trasa biegu, zgodnie z przebiegiem trasy ulica po ulicy, zostanie wyłączona z ruchu na całej długości w godzinach 9:30 do 11:30 w dniu 3 maja 2023 r.

Przez cały czas trwania biegu utrzymany zostanie ruch na rondzie Waszyngtona w relacjach:

  • Francuska —> Waszyngtona
  • Waszyngtona —> Zieleniecka

Przywrócenie ruchu na ul. Nowy Świat do Ronda gen. Charles’a de Gaulle’a nastąpi w dniu 3 maja 2023 r. od godziny 12:00. Godziny podane w informatorze są orientacyjne. Dołożymy wszelkich starań, aby wznawiać standardową organizację ruchu, tak szybko jak będzie to możliwie. 

Trasa 31. Biegu Konstytucji 3 Maja ulica po ulicy wraz z mapą:

START – ul. Nowy Świat – Rondo de Gaulle’a – Al. Jerozolimskie (nitka południowa) – Most Poniatowskiego (nitka południowa) – Al. K. J. Poniatowskiego (nitka południowa) – Rondo Waszyngtona – Al. K. J. Poniatowskiego (nitka północna) – Most K. J. Poniatowskiego (nitka północna) – Al. Jerozolimskie (nitka północna) – Rondo de Gaulle’a – ul. Nowy Świat – META