Zapisy zakończone

Właśnie zakończyły się zapisy na 31. Bieg Konstytucji 3 Maja! Osiągnięty został limit czterech tysięcy uczestników. Listy startowe zostały zapełnione stuprocentowo!

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić z nami dzień 3 maja i na biegowo świętować tą ważną datę w historii kraju. Już teraz gorąco zapraszamy do udziału w kolejnych biegach Warszawskiego Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”. Następnym wydarzeniem będzie 32. Bieg Powstania Warszawskiego. Zapisy wystartują niebawem!

 

Koszulki

Rejestracja jest zamknięta, jednak nadal można zamawiać koszulki do swoich opłaconych pakietów – aby domówić koszulkę, należy w panelu rejestracyjnym na STRONIE REJESTRACJI wybrać kolejno: TWOJE BIEGI -> SZCZEGÓŁY -> EDYTUJ DANE, wybrać koszulkę i podać jej rozmiar. 

Zmiana rozmiaru koszulki możliwa jest poprzez edycję formularza zgłoszeniowego. Pula koszulek w danym rozmiarze jest ograniczona. Nie gwarantujemy dostępności pełnej rozmiarówki.

Cena koszulki to 39 złotych. 

Zobacz wzór >>>

 

Odbiór pakietów

Biuro Zawodów będzie znajdować się w Ośrodku Aktywna Warszawa na Solcu. Pamiętajcie, że w dniu biegu możliwość odbioru pakietów mają TYLKO biegacze spoza Warszawy – tego dnia biuro będzie mieścić się w lokalizacji w pobliżu startu.

Szczegóły >>>

 

Przepisanie pakietu

Wszystkich, którzy wiedzą, że choć mimo zapisania się, nie wystartują w biegu umożliwiamy przepisanie pakietu startowego na inną osobę. 

Od wtorku 25.04 (godzina 10:00) do środy 26.04 (godzina 20:00) będzie istniała możliwość przepisania pakietu – system pozwoli przepisać pakiet na inną osobę. O szczegółach poinformujemy niebawem.

 

Do zobaczenia 3 maja!