Klasyfikacje na biegu

Podczas 32. Biegu Konstytucji 3 Maja nagrodami oraz pamiątkowymi pucharami zostaną uhonorowani uczestnicy będący najlepsi w następujących klasyfikacjach:

  • Klasyfikacje generalne kobiet i mężczyzn – trzy najlepsze kobiety i trzej najlepsi mężczyźni.
  • Klasyfikacja zawodników na wózkach z napędem bezpośrednim kobiet i mężczyzn (zawodnicy ci są wyłączeni z pozostałych klasyfikacji) – trzy najlepsze kobiety i trzy najlepsi mężczyźni.


Nagrody dodatkowe

Miło nam również poinformować, że nagrody specjalne otrzymają biegacze, którzy (na podstawie oficjalnych wyników – te będą opublikowane najpóźniej 18 maja) zajmą odpowiednio 32 i 1791 miejsce w Biegu oraz najstarszy biegacz biorący udział w wydarzeniu. Nagrody w tych kategoriach będą możliwe do odbioru z siedziby Aktywnej Warszawy (Rozbrat 26, 00-429 Warszawa) lub wysłane do laureatów w przypadku zamieszkania poza Warszawą. Z nagrodzonymi skontaktuje się Aktywna Warszawa.

 

Najlepsi warszawianie

Nagrodzeni zostaną również najlepszy warszawiak oraz najlepsza warszawianka. Te nagrody zostaną wręczone podczas dekoracji – o godzinie 12:00. Dekoracje odbędą się na scenie – lokalizację prezentuje Mapa Miasteczka (poniżej).