Klasyfikacje na biegu

Podczas 31. Biegu Konstytucji 3 Maja uhonorowani zostaną uczestnicy będący najlepsi w następujących klasyfikacjach:

  1. Klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn – trzy najlepsze kobiety i trzej najlepsi mężczyźni.
  2. Klasyfikacja zawodników na wózkach z napędem bezpośrednim kobiet i mężczyzn (zawodnicy ci są wyłączeni z pozostałych klasyfikacji) – trzy najlepsze kobiety i trzej najlepsi mężczyźni.
Nagrody dodatkowe

Miło nam również poinformować, że nagrody specjalne otrzymają uczestnicy którzy (na podstawie oficjalnych wyników – te będą opublikowane najpóźniej 18 maja) zajmą odpowiednio 31 i 1791 miejsce w Biegu oraz najstarszy biegacz biorący udział w wydarzeniu. Nagrody w tych kategoriach będą możliwe do odbioru z siedziby Aktywnej Warszawy (Rozbrat 26, 00-429 Warszawa) lub wysłane do laureatów w przypadku zamieszkania poza Warszawą. Z nagrodzonymi skontaktuje się Aktywna Warszawa.

Najlepsi warszawianie

Nagrodzeni zostaną również najlepszy warszawiak oraz najlepsza warszawianka. Te nagrody zostaną wręczone podczas dekoracji bezpośrednio po biegu – 3 maja 2023 r. o godzinie 11:00. Dekoracje odbędą się w lokalizacji depozytów – na terenie boisk przy XXXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego – wejście wyłącznie od ulicy Mikołaja Kopernika.