Przepisanie pakietu

Osiągnięty został ustalony limit uczestników na 31. Bieg Konstytucji 3 Maja wynoszący 4 tysiące. Wszystkim, którzy wiedzą, że choć mimo zapisania się, nie wystartują w biegu umożliwiamy przepisanie pakietu startowego na innego zawodnika.

  • Od wtorku 25.04 (godzina 10:00) do środy 26.04 (godzina 20:00) będzie istniała możliwość przepisania pakietu – system pozwoli przepisać pakiet na inną osobę.
  • Przepisać pakiet mogą biegacze, którzy już są na liście startowej i mają nadany numer startowy, lecz wiedzą już, że nie wystartują w biegu.
  • Przepisania pakietu dokonuje się samodzielnie w systemie rejestracji. 
  • Nie bierzemy odpowiedzialności za rozliczenia pomiędzy uczestnikami.

CO ZROBIĆ, ABY PRZEPISAĆ SWÓJ PAKIET STARTOWY?

NA NIEZAPISANEGO WCZEŚNIEJ UCZESTNIKA
Jeżeli nowy uczestnik nie jest jeszcze zapisany na bieg – nie wypełnił formularza zgłoszeniowego).

1. Uczestnik, który rezygnuje ze startu, przesyła na adres info@maratonwarszawski.com informację, że chce zrezygnować z biegu i przenieść opłatę na inną osobę. W odpowiedzi otrzymuje link do zapisów oraz indywidualny kod umożliwiający rejestrację nowego zawodnika.

2. Osoba, która przepisuje swój pakiet przekazuje link nowemu uczestnikowi, a ten zapisuje się na bieg bez wnoszenia opłaty. W mailu potwierdzającym dokonanie zapisu otrzymuje numer rejestracji.

3. Uczestnik, który rezygnuje ze startu loguje się na swoje konto na stronie https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/ i w zakładce „Twoje Biegi” wybiera opcję „Rezygnuję ze startu”. Następnie potwierdza warunki przeniesienia opłaty i podaje numer rejestracji nowego uczestnika.

4. Nowy uczestnik otrzymuje maila z informacją o rozpoczętym transferze opłaty i linkiem do zaakceptowania transferu. Po zaakceptowaniu transferu nowy uczestnik dokonuje ewentualnej dopłaty. 

(Zgodnie z regulaminem od 24.04 obowiązuje nowa stawka opłaty startowej – 75 zł. Każdy nowy uczestnik musi przy rejestracji pokryć różnicę pomiędzy nową a poprzednią stawką opłaty startowej – różnica wynosi 10 zł.)

5. Jeżeli uczestnik rezygnujący ze startu wniósł opłatę wyższą niż cena pakietu startowego nowego uczestnika (wykupując koszulkę bądź grawer, którego nie zamówił nowy uczestnik) – różnica pozostaje do wykorzystania na koncie rezygnującego zawodnika podczas rejestracji na inne biegi Fundacji „Maraton Warszawski”.


NA ZAPISANEGO WCZEŚNIEJ UCZESTNIKA
Jeżeli nowy uczestnik był zapisany wcześniej na bieg – wypełnił formularz zgłoszeniowy, ale nie wniósł opłaty.

1. Uczestnik, który rezygnuje ze startu loguje się na swoje konto na stronie https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/ i w zakładce „Twoje Biegi” wybiera opcję „Rezygnuję ze startu”. Następnie potwierdza warunki przeniesienia opłaty i podaje numer rejestracji nowego uczestnika.

2. Nowy uczestnik otrzymuje maila z informacją o rozpoczętym transferze opłaty i linkiem do zaakceptowania transferu. Po zaakceptowaniu transferu nowy uczestnik dokonuje ewentualnej dopłaty. Możliwość dokonania dopłaty pojawi się na koncie uczestnika do 3h po zaakceptowaniu transferu.

(Zgodnie z regulaminem od 24.04 obowiązuje nowa stawka opłaty startowej – 75 zł. Każdy nowy uczestnik musi przy rejestracji pokryć różnicę pomiędzy nową a poprzednią stawką opłaty startowej – różnica wynosi 10 zł.)

3. Jeżeli uczestnik rezygnujący ze startu wniósł opłatę wyższą niż cena pakietu startowego nowego uczestnika  (wykupując koszulkę bądź grawer, którego nie zamówił nowy uczestnik) – różnica pozostaje do wykorzystania na koncie rezygnującego zawodnika podczas rejestracji na inne biegi Fundacji „Maraton Warszawski”.