Drugi bieg triady!

Zapiszcie się na wyjątkowy, wieczorny bieg – na 33. Bieg Powstania Warszawskiego! Zapisy właśnie się rozpoczęły. Do wyboru macie dystans 5 kilometrów ze startem o 20:30 i 10 kilometrów ze startem o 21:15 oraz edycję wirtualną. Trasy biegów stacjonarnych zdradzimy Wam niebawem.

Dołączcie do wydarzenia, na którym tysiące biegaczy oddaje hołd Bohaterom Powstania Warszawskiego – razem, w niezwykle podniosły sposób i w wyjątkowej atmosferze upamiętniamy to wydarzenie. 27 lipca odbędzie się już 33 edycja biegu! Wspólnie tworzymy tradycję, która upamiętnia naszą historię, wartości i wyraża patriotyzm.

Zapisuję się na wydarzenie >>>

#BiegamDobrze dla Bohaterów 
Zaraz po tym, jak Wasze nazwisko pojawi się na liście startowej otrzymacie możliwość dołączenia do #BiegamDobrze dla Bohaterów. To będzie trzeci rok, w którym wspólnie pomożemy Powstańcom – podopiecznym Stowarzyszenia Monopol Warszawski.

W odróżnieniu od standardowych zasad projektu, udział w edycji specjalnej nie jest drogą do zdobycia pakietu startowego. Wirtualną zbiórkę dobroczynną może założyć każda osoba, która ma już nadany numer na 33. Bieg Powstania Warszawskiego. Zalogujcie się na stronie rejestracji, wejdźcie w zakładkę „Twoje Biegi” i w kilka minut załóżcie swoją wirtualną zbiórkę charytatywną, a potem zachęćcie znajomych do wpłat. Jeżeli na swojej zbiórce zgromadzicie co najmniej 300 zł –  otrzymacie w swoim pakiecie startowym niespodziankę będącą naszym podziękowaniem za Twoją pomoc.

Więcej o akcji charytatywnej #BiegamDobrze dla Bohaterów >>>

Edycja wirtualna – podbiegnijcie w dowolnym miejscu!

Każdy ma możliwość być częścią wydarzenia i oddać cześć Powstańcom upamiętniając wydarzenia z sierpnia 1944 r. Udział w wirtualnym 33. Biegu Powstania Warszawskiego można wziąć, będąc w dowolnym miejscu na świecie. Do wyboru jest dystans 5 i 10 kilometrów, a chętni mogą zdecydować się na wybrany rodzaj pakietu – z numerem startowym wirtualnym, z numerem drukowanym i medalem oraz z numerem, medalem i koszulką.

Bieg należy wykonać w dniach od 27 lipca do 3 sierpnia 2024 r.

Szczegóły biegu wirtualnego >>>

Nie zwlekajcie z zapisami!
Warto zapisać się na bieg w pierwszej kolejności. Pierwsze 1000 osób, które zapiszą się na dowolny dystans skorzysta z niższej opłaty startowej – 69 zł w przypadku krótszego biegu i 79 zł w przypadku biegu na dziesięć kilometrów.

Rok temu na mecie przywitaliśmy 8304 uczestników. W tak licznym gronie oddaliśmy hołd Powstańcom Warszawskim! Ilu będzie nas w tym roku?

Zapisuję się na wydarzenie >>>

Na wydarzenie zapraszają organizatorzy – Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Fundacja „Maraton Warszawski”.