Wysyłka pakietów startowych

Jeśli nie możecie pojawić się w Biurze Zawodów osobiście – istnieje możliwość zamówienia pakietu wysyłkowego. Możliwość zamawiania tej usługi możliwa jest do 17 kwietnia. Wysyłki realizowane będą 24 kwietnia.

Warunkiem wysyłki pakietu startowego jest posiadanie numeru startowego (nadawanego po zaksięgowaniu opłaty startowej) najpóźniej w dniu 17 kwietnia 2023 r. oraz przesłanie wyraźnego skanu lub zdjęcia podpisanej Karty Startowej na adres wysylka@maratonwarszawski.com.

Aby pobrać kartę startową zaloguj się na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/, wejdź w zakładkę TWOJE BIEGI, wybierz przycisk SZCZEGÓŁY, a następnie POBIERZ KARTĘ STARTOWĄ.

Termin przesyłania ww. dokumentów upływa 20 kwietnia 2023 r.

___
Najważniejsze informacje regulaminowe dotyczące wysyłki pakietów startowych:

  1. Uczestnicy 31. Biegu Konstytucji 3 Maja mogą skorzystać z możliwości wysyłki Pakietu Startowego.
  2. Wysyłka Pakietu Startowego polega na przesłaniu za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL Parcel Polska Sp. z o.o. http://www.dhl.com/pl-pl przesyłki zawierającej Pakiet Startowy (numer startowy, chip do pomiaru czasu (zintegrowany z numerem startowym), agrafki i pamiątkową koszulkę –
   zgodnie z wybraną opcją pakietu startowego) na adres wskazany przez Uczestnika, na zasadach określonych w Regulaminie świadczenia krajowych usług przewozowych i pocztowych DHL Parcel Polska Sp. z o.o.
  3. Wysyłka Pakietu Startowego realizowana jest wyłącznie na terytorium Polski.
  4. Wysyłka Pakietu Startowego jest opcją dodatkowo płatną. Opłata za Wysyłkę Pakietu Startowego wynosi 35 zł (brutto) za jednego Uczestnika.
   UWAGA! Pakiety startowe wysyłane są pojedynczo i nie ma możliwości wysłania więcej niż jednego pakietu startowego w pojedynczej przesyłce.
  5. Zamawianie i opłacanie opcji wysyłki pakietu startowego możliwe jest do 17 kwietnia 2023 r.
  6. Warunkiem wysyłki pakietu startowego jest posiadanie numeru startowego (nadawanego po zaksięgowaniu opłaty startowej) najpóźniej w dniu 17 kwietnia 2023 r. oraz przesłanie wyraźnego skanu lub zdjęcia podpisanej Karty Startowej na adres wysylka@maratonwarszawski.com.
   Termin przesyłania ww. dokumentów upływa 20 kwietnia 2023 r. W przypadku niedostarczenia wymaganych dokumentów, pakiet startowy można odebrać w Biurze Zawodów na standardowych zasadach, zaś opłata za wysyłkę nie jest zwracana.
  7. Wysyłki będą realizowane na około dwa tygodnie przed Biegiem – dokłanie 24 kwietnia.
   W przypadku nieotrzymania przesyłki do dnia 26 kwietnia 2023 r., Uczestnik powinien zgłosić ten fakt Organizatorowi pod adresem wysylka@maratonwarszawski.com.
  8. Uczestnik korzystający z opcji wysyłki nie ma obowiązku weryfikacji w Biurze Zawodów.