Triada w nowej odsłonie!

Przed nami Warszawska Triada Biegowa „Zabiegaj o Pamięć” w zupełnie nowej odsłonie! A wszystko dzięki połączeniu sił AKTYWNEJ WARSZAWY i Fundacji „Maraton Warszawski”.

W tym roku Triada Biegowa wystrzeli z podwójną mocą. Rozpocznie ją 30. Bieg Konstytucji 3 Maja. Biegacze punktualnie o godzinie 11:00 wyruszą na niezwykle ciekawą i pełną historycznych miejsc 5-kilometrową trasę w samym sercu stolicy. Wyrusz z nami w trasę już 3 maja i spotkajmy się na kolejnych wydarzeniach z cyklu: Biegu Powstania Warszawskiego oraz Biegu 11 Listopada.

Już teraz zapraszamy Was także do rywalizacji o tytuł Mistrzów Warszawy!

Liga Mistrzów Warszawy to nowa inicjatywa, której celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych i najszybszych uczestników warszawskich biegów. Obejmie ona 5 biegów: Triadę (30. Bieg Konstytucji 3 Maja, Bieg Powstania i Bieg Niepodległości) oraz wiosenny Półmaraton Warszawski i jesienny Maraton Warszawski. W klasyfikacji podzielonej na kategorie wiekowe (co 10 lat) będą brali wszyscy uczestnicy, którzy wystartują w co najmniej 4 z 5 biegów. Już wkrótce poinformujemy Was o szczegółach rywalizacji.